Sabit Telefon 0212 223 15 63
Whatsapp
Form
Mobil İletişim 0533 743 76 64

Çelik Kasa Taşımacılığı


Çelik kasa taşıma firmaları aracılığıyla para kasalarının taşınmasına çelik kasa taşıma denir. Çelik kasaların ağırlığı ve hacmi göz önünde bulundurulduğunda bir yerden başka bir yere taşımak güçtür. Çelik kasa taşıma işlemi profesyonel bir çalışma gerektirir. Kızak sistemi ve özel ekipmanlarla uzman çelik kasa taşıma kadrosuyla çelik kasalar taşınır.

Profesyonel kasa taşıma kadrosuyla Özkan Nakliye özen, dikkat ve özveri ile çelik kasa ve para kasalarınızı dilediğiniz adresten teslim alıp; dilediğiniz adres teslim etmektedir.

Para kasaları taşımacılığı ya da diğer adıyla çelik kasa taşımacılığı son derece dikkat isteyen bir taşımacılıktır. Diğer yandan zorunlu olan ekipmanlara sahip olunmalıdır. Özellikle de kasa taşıma arabası, makaslı trans palet, askı, vinç ve koruma bezi muhakkak bulunmalıdır.

Kasa taşıma işlemi genel olarak şu biçimde gerçekleşmektedir: ilk etapta çelik kasa koruma bezi ile sarılmalıdır. Ardından koruma bezi ile sarılan çelik kasa çelik kasa taşıma kızağına yerleştirilir. Bu noktadan sonra askılar geçirilir ve güvenli bir şekilde para kasası taşıma işlemi gerçekleştirilir. Zorunlu hallerde vinç ve çelik kasa taşıma arabası da kullanılabilmektedir.

Çelik kasa taşıma konusunda gerekli bilgi, birikim, deneyim ve donanım sahibi olmayan kasa taşıma firmalarından mutlaka uzak durun! Bize Ulaşın: 0533 743 76 64 

Çelik kasa veya para kasası konusunda hiçbir fikri olmayan, ağırlığını ve nasıl taşınması noktasında herhangi bir bilgiye sahip olmayan kimi nakliye firmaları kasa taşımacılığında yetersizdir. Çelik kasa taşımacılığı özel bir çalışmayı beraberinde getirir. Dolayısıyla tecrübe ve yetenekten uzak olan kasa taşıma şirketleri ile çalışmayın!

Kasa taşımacılığı noktasında uzman bir ekibin olmaması durumunda çelik kasa, para kasası ya da çelik para kasası hasar görebilir, kullanılamaz hale gelebilir. Öte yandan çelik kasanın ağırlığı taşındığı alanda tahribat yaratabilmektedir.

Özellikle de çelik kasanın doğru taşınmaması durumunda çelik kasanın düşmesi, zemine zarar vermesi ya da bir iş güvenliği ve sağlığı zafiyeti doğurması kaçınılmazdır.

Çelik kasa sahibi ve çelik kasa taşıyan firma arasında mutlaka bir hizmet sözleşmesi imzalanmalıdır. Böylelikle karşılıklı güven tesis edilmiş olup, çelik kasanın taşınması da problemsiz bir şekilde gerçekleşecektir.

Özkan Nakliye garantisi ile şirket, kişisel, kuyumcu, banka, ofis, holding ve kişisel çelik para kasalarınız profesyonel bir çalışma ile taşınmaktadır…

Çelik kasaların ortalama ağırlığı 250 Kg ile 1400 Kg arasında değişmektedir. Oldukça ağır olan bu ürünlerin taşınması fazlasıyla zordur. Profesyonel destek almak için hemen tıklayın! Bize Ulaşın: 0533 743 76 64

Çelik Kasa Taşıma Fiyatları


Çelik kasa taşıma fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel hatlarıyla çelik kasanın ağırlığı, cinsi, çelik kasanın alındığı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe fiyatı belirlemede en çok öne çıkan konulardır.

Öte yandan, çelik kasa taşımacılığı yapan firmanın niteliği de fiyatı belirleyen diğer önemli bir konudur. Profesyonel bir ekip ile özel olarak belirlenmiş taşıma aparatlarına sahip firmanın taşıma fiyatı ile bu özelliklere sahip olmayan bir firmanın taşıma fiyatları birbirinden oldukça farklı olabilmektedir.

Özetle, sizlerin gözetmesi gereken nokta çelik kasa taşıma fiyatları değil çelik kasanızı taşıyacak olan firmanın niteliğidir. Bize Ulaşın: 0533 743 76 64

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?