Sabit Telefon 0212 223 15 63
Whatsapp
Form
Mobil İletişim 0533 743 76 64

Fotokopi Makinesi Taşıma Nedir?


Fotokopi makinesi taşımacılığı boyutu ve hacmi büyük olan, ağırlığı ise taşımak için zor olan fotokopi makinelerinin bir yerden başka bir yere uzman bir ekip ile kontrollü bir şekilde taşınmasına denir.

Fotokopi makineleri hassas elektronik eşyalar grubunda yer almaktadır. Bundan dolayı da fotokopi makinelerinin taşınması işlemi daha fazla dikkat gerektirmektedir. Fotokopi makinesi taşınırken kullanılan ekipmanlar şunlardır: koruma bezi, kızak, askı, transpalet ve kimi zaman ise vinç yöntemi tercih edilmektedir.

Fotokopi Makinesi Taşıma Nasıl Yapılır?


Fotokopi makinesi taşınmadan önce koruma bezi ile sarmalanmalıdır. Ardından bağlama ipleri ile sabitlenmeli ve kızağa yerleştirilmelidir. Sonrasında ise askı sistemi ile taşınmalıdır. Kontrollü bir şekilde taşınma işlemi gerçekleşmelidir. Eğer bir risk oluşursa fotokopi taşıma arabası kullanılabilir.

Fotokopi makinesi taşımacılığı ise daha çok nakliye firmaları tarafından yapılmaktadır. Fotokopi makinesi sahibi ile taşımayı gerçekleştirecek olan firma arasında bir hizmet sözleşmesi imzalanmalıdır. Bu sayede karşılıklı güven sağlanmış olur.

Fotokopi Makinesi Taşıma Fiyatları Ne Kadar?


Fotokopi makinesi taşıma fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fotokopi makinesinin alındığı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe fotokopi makinesi taşıma fiyatını belirleyen en önemli noktadır. Ayrıca fotokopi makinesinin ağırlığı, cinsi ve hassaslık derecesi de fiyatı etkilemektedir.

Öte yandan fotokopi makinesi taşıma firmasının genel nitelikleri de fiyatı azaltmakta ya da artırmaktadır. Profesyonel ve uzman bir ekibe sahip olan fotokopi makinesi nakliye firması ile vasıfsız elemanlara sahip bir taşıma firması arasında açık bir şekilde fiyat farkı olacaktır.

Yılların deneyim, tecrübe, donanım, bilgi ve birikim ile piyano taşıma, medikal cihaz taşıma, kesintisiz güç kaynağı taşıma ve fotokopi makinesi taşıma konusunda Özkan Nakliye büyük bir heyecan ile hizmet sunmaktadır... Bize Ulaşın: 0533 743 76 64

Bilgi Talep Formu


WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?